Kontakt

Jesteśmy dynamicznie rosnącą firmą, oferującą alternatywną dla fosforanowania technologię, która ogranicza koszty przygotowania powierzchni do lakierowania proszkowego.
Z przyjemnością przedstawimy technologię Kairos oraz oszczędności z jej stosowania w Twojej firmie. Poznajmy się!
Kontakt Kairos

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jesteśmy ekspertami w obniżaniu kosztów przygotowania powierzchni metali do lakierowania. Zmniejszamy koszty energii i upraszczamy prowadzenie procesu przygotowania.. Bez kompromisu dla jakości.

+48-12-312-02-76

Masz pytania?

  https://www.kairospolska.pl/wp-content/uploads/2021/05/kairos-polska-kontakt.jpg
  https://www.kairospolska.pl/wp-content/uploads/2020/11/img-red-skew.png
  Kairos sp. z o.o.
  ul. Kałuży 1
  +48-12-312-02-76
  info@kairospolska.pl

  Social media

  Korzystam z chemii do przygotowania aluminium i stali czarnej od wielu miesięcy, jakość produktów ciągle tak samo dobra. Ekspresowa wysyłka, zero problemów, pomoc techniczna za darmo, na wyciągnięcie ręki, kwestia wykonania telefonu. Więcej takich firm.

  Kamil

  Chciał bym się podzielić i polecić Chemię firmy Kairos. Bardzo skuteczny środek do przygotowania powierzchni przed malowaniem . Działa naprawdę w niskiej temperaturze w porównaniu do innych środków tego typu. I przy odpowiednim utrzymaniu czystości chemii długo wytrzymuje.

  Kamil

  Nasi KlienciFirma Kairos współpracuje

  Z klientami z branży stalowej oraz producentami dużej i małej galanterii stalowej. Dostarczamy naszą technologię do zakładów produkujących seryjnie, jak i niewielkich lakierni proszkowych.