Renowacja Packarda kolejny etap

Jeśli śledzicie nasz firmowy blog to pamiętacie, że nie tak dawno temu pisaliśmy o długotrwałym przedsięwzięciu, któremu mamy przyjemność się przyglądać już od jakiegoś czasu. Mamy na myśli renowację samochodu Packard Twelve Club Sedan 1107 z 1934 roku.

Kiedy otrzymaliśmy kolejną paczkę zdjęć, utwierdziliśmy się w przekonaniu, że Pan Artur Kubieniec to człowiek czynu, a do tego Artystą przez duże „A”. Jego umiejętności po raz kolejny wprawiły nas w przysłowiowe osłupienie.

Packard Twelve to jeden z najbardziej luksusowych amerykańskich samochodów z lat trzydziestych ubiegłego wieku, których wyprodukowano łącznie około 35 000 szt

Cieszymy się, że nasza współpraca jest kontynuowana, a złożony proces renowacji zbliża się do końca. W tym wpisie chcieliśmy zwrócić szczególną uwagę na zastosowaną unikalną technikę lakierowania elementów we wnętrzu. Wykonany przez Pana Artura wzór imitujący drewno jest niesamowity. Już nie mówiąc o tym, że p. Artur zaoszczędził masę pieniędzy, wykonując to samodzielnie. Firmy amerykańskie, specjalizujące się w renowacji starych samochodów, za podobną usługę liczą sobie nawet 10 000 USD.

Efekty tej pracy w małej galerii fotografii od p. Artura.